08.03.2017

Arko Okki dokumentaalfilm “Allan” jõuab Amazon Prime’i kaudu rahvusvahelise publikuni viiel erineval territooriumil, sh USA-s, Suurbritannias ja Jaapanis

Dokumentaalfilmi “Allan” rahvusvaheline esilinastus toimus Teherani filmifestivalil Cinema Verite 2015 aastal.Filmi levitab USA levifirma Adler & Associates Entertainment Inc. Film jõuab vaatjani Amazoni platvormi Amazon Prime vahendusel USA-s, Suurbritannias, Saksamaal, Austrias ja Jaapanis.

Dokumentaalfilm “Allan” on toodetud stuudios Acuba Film koostöös stuudioga Miracle Worker. Filmi valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Televisioon.

"Allan" on film Kristuse eas pimeda noormehe elu helgemast ja tumedamast poolest. Filmi peaosas on elurõõmus ja terane Allan Vibur.

Filmi režissöör ja operaator on Arko Okk, helirežissöör Romet Pott.

"On uhke värk, kui eestikeelset filmi saab vaadata üheageselt mõlemal pool planeeti. Tegu ei ole enam rahvusvahelise, vaid globaalse leviga, mis poeb meie põuetelefonidesse. Tore, kui see jõuab ka mõne vaatja hinge," ütleb Arko Okk filmi tänapäevaste piiramatute levivõimaluste kohta.

https://www.amazon.com/Allan-Man-at-Age-Christ/dp/B06XDG8NKW/ref=sr_1_1?s=instant-video&ie=UTF8&qid=1488791959&sr=1-1&keywords=Allan%2C+a+Man+at+the+Age+of+Christ

https://www.amazon.co.jp/s/ref=nb_sb_noss?__mk_ja_JP=カタカナ&url=search-alias%3Dinstant-video&field-keywords=Allan%2C+a+Man+at+the+Age+of+Christ

Lisainformatsioon:
Acuba Film
Arko Okk
56646725
arko.okk@gmail.com

Kalender

Uudised

Märtsis jagatakse taas Eesti filmi- ja teleauhindu

24. märtsil jagatakse Nordea Kontserdimajas teist korda Eesti Filmi Instituudi poolt ellu kutsutud Eesti filmi- ja teleauhindu. Esmakordselt Eesti teleajaloos toimub auhinnagala otseülekanne kolmes telekanalis korraga – ETV-s, Kanal 2-s ja TV3-s. Konkursile saab töid esitada kuni 7. veebruarini.
Loe lisa

Algab konkurss Kultuurisõber 2017

Kultuuriminister Indrek Saar kuulutas esmaspäeval, 15. jaanuaril välja konkursi Kultuurisõber 2017. Nagu ikka, kuulub tunnustus eraisikutele, asutustele, ettevõtetele või organisatsioonidele, kes on kultuurivaldkonda aasta jooksul rahaliselt panustanud või olnud kultuurivaldkonnale toeks tegudes.
Loe lisa