08.03.2017

Arko Okki dokumentaalfilm “Allan” jõuab Amazon Prime’i kaudu rahvusvahelise publikuni viiel erineval territooriumil, sh USA-s, Suurbritannias ja Jaapanis

Dokumentaalfilmi “Allan” rahvusvaheline esilinastus toimus Teherani filmifestivalil Cinema Verite 2015 aastal.Filmi levitab USA levifirma Adler & Associates Entertainment Inc. Film jõuab vaatjani Amazoni platvormi Amazon Prime vahendusel USA-s, Suurbritannias, Saksamaal, Austrias ja Jaapanis.

Dokumentaalfilm “Allan” on toodetud stuudios Acuba Film koostöös stuudioga Miracle Worker. Filmi valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Televisioon.

"Allan" on film Kristuse eas pimeda noormehe elu helgemast ja tumedamast poolest. Filmi peaosas on elurõõmus ja terane Allan Vibur.

Filmi režissöör ja operaator on Arko Okk, helirežissöör Romet Pott.

"On uhke värk, kui eestikeelset filmi saab vaadata üheageselt mõlemal pool planeeti. Tegu ei ole enam rahvusvahelise, vaid globaalse leviga, mis poeb meie põuetelefonidesse. Tore, kui see jõuab ka mõne vaatja hinge," ütleb Arko Okk filmi tänapäevaste piiramatute levivõimaluste kohta.

https://www.amazon.com/Allan-Man-at-Age-Christ/dp/B06XDG8NKW/ref=sr_1_1?s=instant-video&ie=UTF8&qid=1488791959&sr=1-1&keywords=Allan%2C+a+Man+at+the+Age+of+Christ

https://www.amazon.co.jp/s/ref=nb_sb_noss?__mk_ja_JP=カタカナ&url=search-alias%3Dinstant-video&field-keywords=Allan%2C+a+Man+at+the+Age+of+Christ

Lisainformatsioon:
Acuba Film
Arko Okk
56646725
arko.okk@gmail.com

Kalender

Uudised

Kinodesse jõuab dokumentaalfilm Nõukogude lillelastest

1. juunil esilinastub kinos Sõprus režissöör Terje Toomistu pöörane ja kaasahaarav dokumentaalfilm “Nõukogude hipid”. Loo linastumise päev on omaaegsete hipide jaoks märgilise tähendusega, sest sel päeval tähistatakse lillelaste püha, mis on seotud sündmusega aastast 1971, mil tuhanded hipid arreteeriti KGB poolt. Samuti möödub sel aastal 50 aastat maailma hipiliikumise ajaloos märgilisest Armastuse Suvest. 
Loe lisa