23.11.2017

Eesti Filmi Instituudi juhina jätkab Edith Sepp-Dallas

Eesti Filmi Instituudi (EFI) nõukogu viis täna, 22. novembril läbi vestlusvooru instituudi juhi kandidaatidega. Selle tulemusel otsustati, et EFI juhina jätkab Edith Sepp-Dallas.Ettepaneku sõlmida juhatuse liikme leping Edith Sepp-Dallasega tegid nõukogu nõustanud kaks täiendavat filmivaldkonna nimetatud eksperti. Nõukogu toetas ettepanekut konsensuslikult.

EFI nõukogu esimees Paavo Nõgene selgitas, et eksperdid ning nõukokku kuuluvad filmivaldkonna esindajad tõid välja, et Sepp-Dallase juhtimise ajal on EFI teinud head tööd, sõltumata loomingulises valdkonnas aeg-ajalt levivatest erimeelsustest. „Filmivaldkonna esindajad ja nõukogu pidas oluliseks järjepidevuse ja stabiilsuse tagamist nii EFIs kui ka filmivaldkonna arendamisel tervikuna,“ ütles ta.

Juhatuse liikmega sõlmitakse tööleping viieks aastaks. Edith Sepp-Dallase uus ametiaeg algab 2018 aasta märtsis, esimest ametiaega alustas ta märtsis 2013.

Edith Sepp-Dallase visioon on leitav:
http://filmi.ee/edith-sepa-filmivaldkonna-arenguvisioon-2018-2023

Lisainfo

Birgit Pohlak
Büroojuht
Eesti Filmi Instituut
Tel. 627 6060
Mob. 56279805

Kalender

Uudised

Ülipopulaarne „Klassikokkutulek 2“ purustas avanädalavahetuse rekordi!

Eesti ühe armastatuima kinohiti huumorist pakatav järg “Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” tõi kinodesse tagasi kolm kooliaegset sõpra – Mardi, Andrese ja Toomase. Lisaks neile aga ka kogunisti 49432 silmapaari, kes jätsid avanädalavahetusel kinokassadesse 299860 eurot, mida on rohkem, kui ükski kodu- või välismaine film seni ühe nädalavahetusega saavutanud on.
Loe lisa