11.07.2018

Filmi „Whitney: Luba olla mina ise“ eriseansid augustis kinos Artis

Kino Artis toob Whitney Houstoni sünnipäeva puhul välja unustamatu lauljanna eluloofilmi „Whitney: Luba olla mina ise“
9. augustil saaks „ameerika printsess“ ja maailma üks võimsamaid naishääli, Whitney Houston, 55-aastaseks. Selle puhul toob kino Artis välja dokumentaalfilmi „Whitney: Luba olla mina ise“.

10 eksklusiivsel eriseansil on võimalus näha jumaliku hääle ja välimusega lauljatari enneolematut lavakarjääri, peadpööritava kuulsuse kõrghetki, kukkumist uimastipõrgusse ning äkilist surma. Tunnustatud režissööri Nick Broomfieldi film räägib ühest kõigi aegade suurimast lauljast - Whitney Houstonist, kes oli superstaari võrdkuju, kõigi aegade auhinnatuim naisartist, kes võitis rahvahulkade südamed ja kelle plaate müüdi enam kui 200 miljonit koopiat.

Ehkki Whitney oli teeninud miljoneid dollareid, olnud edetabelite tipus sagedamini kui biitlid ja arvatud kõigi aegade parimate lauljate hulka, ei leidnud ta siiski vabadust olla tema ise ning hukkus traagiliselt vaid 48-aastasena. Seni avaldamata videokaadrite ja eksklusiivsete kontsertsalvestustega rikastatud film jutustab Whitney Houstoni uskumatust ja hingekriipivast elust talle kõige lähemate inimeste suu läbi, otsides ka võimalikke põhjuseid andeka lauljatari emotsionaalsele kokkuvarisemisele.

Seansid toimuvad: 9., 10, 12, 15, 16, 24, 25, 29, 30, 31. augustil kell 19:00
Piletid saadaval kino Artise kodulehel www.kino.ee ja kino Artise kassast
Filmi info: http://www.kino.ee/Event/4646/
Kontakt: Inga Eelmäe / Programmijuht / kino Artis / inga@kino.ee / Tel: 663 1376

Kalender

Uudised

Esilinastub portreefilm Toomas Edurist

Esmaspäeval, 22.aprillil esilinastub kinos Artis režissöör Ruti Murusalu portreefilm „Mees muinasjutust. Toomas Edur“, mille peategelaseks on tantsija, lavastaja ja Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur.
Loe lisa