15.06.2017

Laupäeval 15. juulil 2017 toimub Kohtla-Nõmmel, Eesti Kaevandusmuuseumis, esimest korda muusikafestival Mägede Hääl

Festivalil, mille eesmärk on tutvustada Ida-Virumaa võlu ning luua publiku jaoks positiivne seos selle ala ja nüüdiskultuuri vahel, seatakse kontsertideks üles neli lava ning allmaakino.Festivaliprogrammis on üle neljakümne artisti kodumaalt ja mujalt, kelle esirindlik ja inspireeriv looming lööb kõlama meie festivaliala kunagise kaevanduse tehismaastiku: TOMM¥ €A$H, Röövel Ööbik, Gorõ Lana, St. Cheatersburg, Dave.i.d (Suurbritannia), JARS (Venemaa), Holy Motors, Les Spectrales (Läti), Fate VS. Free Willy (Soome), nthng (Holland), Cosmonaut, Punch, Ajukaja ehk Raul Saaremets, Florian Wahl ja paljud teised.

Koostöös kinoga Sõprus üheks festivaliõhtuks rajatavas allmaakinos näeb filme valikus „Liberation Day“ (2016, Läti/Norra, rež Ugis Olte & Morten Traavik), „Nõukogude hipid“ (2017, rež. Terje Toomistu), „Tuhamäed“ (2017, rež. Ivar Murd), „Poissmees ja Volga“ (2014, rež. Aljona Suržikova) ning „Eldoraado“ (1971, rež. Ülo Tambek).

Festivalialale tuleb telkla.

Kohtla-Nõmmele viib Balti Jaamast Elron.

Piletid Piletilevist eelmüügihinnaga 15 eurot.

Koostööpartnerid: Eesti Kaevandusmuuseum, Eesti Energia, Amserv, Repo Vabrikud, Easy Car Rent, Purtse Pruulikoda, Kino Sõprus, Ellington Printing, Ida-Viru Maavalitsus ja Kohtla-Nõmme, Mäetaguse ning Kohtla vallad.

Värskeim info Facebookis: www.facebook.com/events/1950802091817226/

Küsimused ja päringud: magedehaal@gmail.com

Kalender

Uudised