11.12.2019

Minna Hindi ja Meelis Muhu dokumentaalfilm „Jagada või mitte jagada“ linastub Iraanis

Iraani pealinnas Teheranis startis 9. detsembril rahvusvaheline dokumentaalfilmide festival Cinema Verite, mille võistlusprogrammis osaleb Minna Hindi ja Meelis Muhu tänavu jaanuaris esilinastunud film „Jagada või mitte jagada“. 13. korda toimuva festivali eesmärk on tutvustada Euroopa ja teiste maailmajagude huvitavamaid filme. Lisaks võistlusprogrammidele on festivali kavas ka erinevad fookusprogrammid ja töötoad.

„Jagada või mitte jagada“ jutustab loo ühest hollandi noormehest, kes loobus oma edukast treenerikarjäärist Londonis ja püüab Tallinnas asutada kogukonda, kus elatakse ilma rahata. Filmi rahvusvaheline esilinastus toimus 29. aprillil maailma ühel suuremal dokfilmifestivalil Hot Docsil Kanadas.

Lisainfo Cinema Verite festivali kohta: http://irandocfest.ir/en/13thFestival

Filmi trailer: https://vimeo.com/315300295 


Lisainfo:
Meelis Muhu
filmi kaasrežissöör ja produtsent
Tel. 507 8163
meelis@inruum.ee

Kalender

Uudised

Aina Järvine kogupereanimatsioon „Bayala: maagiline teekond“ linastub Eesti kinodes märtsi lõpus

27. märtsil 2020 linastub Eesti kinodes „Bayala: maagiline teekond“. See on kogu perele loodud täispikk animafilm, mis põhineb Saksa mängufiguuride tootja Schleich’i ühel kuulsatest mänguasjade maailmadest ja mille tootjateks on Ulysses Filmproduktion (Saksa) and Fabrique d’Images (Luksemburg). Film, mille peamiseks sihtgrupiks on 5-12-aastased vaatajad, sisaldab eepilisi seiklusi, huumorit ja meelelahutust kogu perele. Film räägib sõprusest ja eneseotsimisest ning elulistest teemadest, nagu koostöö ja loodushoid. Kindlasti leidub filmis ka piisavalt naerukohti nii väikestele kui suurtele.
Loe lisa

„Sipsik“ tegi kinodes kosmilise avangu

Läinud nädalal esilinastunud uus animafilm “Sipsik” äratas ellu ja tõi suurele ekraanile ühe armastatuima Eesti laste raamatukangelase Sipsiku. Film tõi eellinastuste ja avanädalavahetuse jooksul kinosaalidesse kogunisti 50048 silmapaari, mida on rohkem kui ükski kodumaine perefilm seni saavutanud on.


Loe lisa