11.12.2019

Minna Hindi ja Meelis Muhu dokumentaalfilm „Jagada või mitte jagada“ linastub Iraanis

Iraani pealinnas Teheranis startis 9. detsembril rahvusvaheline dokumentaalfilmide festival Cinema Verite, mille võistlusprogrammis osaleb Minna Hindi ja Meelis Muhu tänavu jaanuaris esilinastunud film „Jagada või mitte jagada“. 13. korda toimuva festivali eesmärk on tutvustada Euroopa ja teiste maailmajagude huvitavamaid filme. Lisaks võistlusprogrammidele on festivali kavas ka erinevad fookusprogrammid ja töötoad.

„Jagada või mitte jagada“ jutustab loo ühest hollandi noormehest, kes loobus oma edukast treenerikarjäärist Londonis ja püüab Tallinnas asutada kogukonda, kus elatakse ilma rahata. Filmi rahvusvaheline esilinastus toimus 29. aprillil maailma ühel suuremal dokfilmifestivalil Hot Docsil Kanadas.

Lisainfo Cinema Verite festivali kohta: http://irandocfest.ir/en/13thFestival

Filmi trailer: https://vimeo.com/315300295 


Lisainfo:
Meelis Muhu
filmi kaasrežissöör ja produtsent
Tel. 507 8163
meelis@inruum.ee

Kalender

Uudised

Pääru Oja valiti talendiprogrammi European Shooting Stars

Pääru Oja (30) osaleb Berliini filmifestivali ajal (20.01.– 1.03.2020) toimuvas silmapaistvatele noortele näitlejatele suunatud programmis Shooting Stars, mille korraldaja on European Film Promotion. Tänavu 23. korda toimuvasse talendiprogrammi valiti kümme andekat noort Euroopa filminäitlejat.
Loe lisa

Mängufilm „Eia jõulud Tondikakul“ võitis Vilniuses parima lastefilmi auhinna.

Anu Auna koguperefilm „Eia jõulud Tondikakul“ võitis äsja lõppenud Vilniuse rahvusvahelisel laste- ja noortefilmide festivalil parima lastefilmi auhinna. Tegemist on Leedu suurima ja tähtsaima noorele kinopublikule suunatud filmifestivaliga, mis toimub tänavu juba 14-ndat korda ja leiab aset samaaegselt kuues linnas - Vilniuses, Kaunases, Siauliais, Penevezyses, Varenas ja Klaipedas. Festivali eesmärgiks on tuua leedu publikuni möödunud aasta laste- ja noortefilmide paremik kõikjalt üle maailma.
Loe lisa