21.03.2018

Punk ei ole surnud!

Neljapäeval (22.03) esilinastub dokumentaalfilm Eesti viimasest rokkstaarist Freddy Grenzmannist ja tema vokaalinstrumentaalansamblist Psychoterror.

See ei ole normaalne film.

Rokkstaar asub tavanormidest väljaspool - rokkstaar on suurem kui elu

Freddy Grenzmann on eesti viimane rokkstaar ja punk-rock ansambli Psychoterror laulja ja poeet. Freddy kohta võib tunnustavalt öelda, et ta ei ole normaalne – ei laval, ega elus. Freddy looming ja elu on samaväärsed – tal on alati kõik mängus. Freddy teeb huvitavaks mitte seltskondlik või tekstuaalne mängumõnu, vaid mängupandu suurus, täielik enesekaotuse võimalikkus ja aimatava inimliku või metafüüsilise ahastuse sügavus. See on lugu viimasest ehedast rokkstaarist ja poeedist, tema tööst ja ühe punkansambli anatoomiast.

 

Täiendav info filmi kohta:

http://allfilm.ee/et/projektid/enam-kui-elu/

Filmi treiler:

https://vimeo.com/258251233

Foto:

https://drive.google.com/open?id=1nv_p5OnoDAPUPm8EJ9Gw42gyQHWECRH1

  

Täiendav info:
Pille Rünk
pille@allfilm.ee
50 82 999

 

Kalender

Uudised

Soome-ugri filmifestival ootab filmitegijaid töötubadesse

Tänavu suvel toimub maalilisel Võrumaal juba kuuendat korda Soome-Ugri Filmifestival FUFF, kus lisaks filmiprogrammi nautimisele saab end harida mitmetes huvitavates töötubades. Oma ala professionaalide juhendamisel toimuvad stsenaristika, eksperimentaalfilmi, analoogfilmi ja anima ja eksperimentaalmuusika töötoad. Lisaks saab harjutada näitlemist ning õppida filmide monteerimist. Osalema on oodatud nii juba kogenud, kui alles esimesi samme tegevad filmihuvilised.
Loe lisa