24.03.2017

Rao Heidmetsa animafilm "Elu enne elu" osaleb kahel festivalil

Rao Heidmetsa animafilm “Elu enne elu” valiti Hollandi animafilmide festivali ja Lissaboni animafilmide festivali MONSTRA võistlusprogrammi.“Film kinnitab taarausuliste tõekspidamisi elu lõputust ringkäigust ja peaks sellisena olema suureks kergenduseks pessimistidele,” kirjeldab autor ise oma filmi sisu.

Animatsiooniõppejõuna töötav Rao Heidmets on oma filmis kasutanud laia valikut tehnikaid: liiva-animatsiooni ja joonisfilmi, lamenukke ja dokumentaalkaadreid. Film valmis 2017. aastal Rao Heidmetsa Filmistuudios.

“Elu enne elu” (8 min, 2017)
nukufilm
stsenarist, režissöör ja kunstnik Rao Heidmets
operaator Urmas Jõemees
muusika Sven Grünberg
Tootja RHF Stuudio

Fotod: https://www.dropbox.com/sh/corxxu1ma1r2prq/AAA3yQ937u4YDJnggCdDprXva?dl=0

Lõik filmist: https://vimeo.com/207516831

Täpsem info festivalide kohta:
https://www.haff.nl/en/
http://www.monstrafestival.com/en/

Kontakt:
Rao Heidmets
tel 50 24 906
raoheidmets@hotmail.com

Kalender

Uudised

Märtsis jagatakse taas Eesti filmi- ja teleauhindu

24. märtsil jagatakse Nordea Kontserdimajas teist korda Eesti Filmi Instituudi poolt ellu kutsutud Eesti filmi- ja teleauhindu. Esmakordselt Eesti teleajaloos toimub auhinnagala otseülekanne kolmes telekanalis korraga – ETV-s, Kanal 2-s ja TV3-s. Konkursile saab töid esitada kuni 7. veebruarini.
Loe lisa

Algab konkurss Kultuurisõber 2017

Kultuuriminister Indrek Saar kuulutas esmaspäeval, 15. jaanuaril välja konkursi Kultuurisõber 2017. Nagu ikka, kuulub tunnustus eraisikutele, asutustele, ettevõtetele või organisatsioonidele, kes on kultuurivaldkonda aasta jooksul rahaliselt panustanud või olnud kultuurivaldkonnale toeks tegudes.
Loe lisa