29.07.2020

Animafilm „Sipsik“ on alustanud festivalidel osalemist.

Kodumaine animafilm „Sipsik“, mis on tänaseks kinodesse toonud juba üle 106 000 vaataja, on alustanud osalemist rahvusvahelistel festivalidel.
Tänaseks päevaks on „Sipsiku“ oma programmi valinud juba 9 anima- ja lastefilmide festivali üle maailma – Kids Kino Poolas, Hsinchu lastefilmide festival Taiwanis, Austraalia lastefilmide festival, JuniorFest Tšehhis, Cinemagic Iirimaal, Ukraina lastefilmide festival, Oulu laste- ja noortefilmide festival ning Zürichi Filmifestival.

Septembris alustab „Sipsik“ oma Taani seiklust, taanikeelse dublaažiga film esilinastub Viborgi animatsioonifestivali raames, millele järgneb kinolevi erinevates Taani linnades. Sipsikule andis hääle tuntud Taani näitleja Jesper Asholt.

Eestis saab „Sipsikut“ endiselt vaadata kõigis suuremates kinodes üle Eesti.


Lisainfo:

Kristel Tõldsepp
Sipsiku filmi produtsent
A Film Eesti OÜ
+372 51 60 399

afilm@afilm.ee

Kalender

Uudised

Koolitusprogramm „Ice and Fire Docs“ kutsub taas osalema

Koolitusprogramm „Ice and Fire Docs“ eesti ja soome dokumentaalfilmi autoritele alustab uut hooaega. Koolituse raames töötatakse täispika dokumentaalfilmi arenduse, tootmise, finantseerimise ja levitamise eri aspektidega. Eesti ja soome filmitegijad saavad koolitusele kandideerida arendus- või varajases tootmisfaasis projektidega. Projektide esitamise tähtaeg on 11. jaanuar 2021.


Loe lisa