29.07.2020

Animafilm „Sipsik“ on alustanud festivalidel osalemist.

Kodumaine animafilm „Sipsik“, mis on tänaseks kinodesse toonud juba üle 106 000 vaataja, on alustanud osalemist rahvusvahelistel festivalidel.
Tänaseks päevaks on „Sipsiku“ oma programmi valinud juba 9 anima- ja lastefilmide festivali üle maailma – Kids Kino Poolas, Hsinchu lastefilmide festival Taiwanis, Austraalia lastefilmide festival, JuniorFest Tšehhis, Cinemagic Iirimaal, Ukraina lastefilmide festival, Oulu laste- ja noortefilmide festival ning Zürichi Filmifestival.

Septembris alustab „Sipsik“ oma Taani seiklust, taanikeelse dublaažiga film esilinastub Viborgi animatsioonifestivali raames, millele järgneb kinolevi erinevates Taani linnades. Sipsikule andis hääle tuntud Taani näitleja Jesper Asholt.

Eestis saab „Sipsikut“ endiselt vaadata kõigis suuremates kinodes üle Eesti.


Lisainfo:

Kristel Tõldsepp
Sipsiku filmi produtsent
A Film Eesti OÜ
+372 51 60 399

afilm@afilm.ee

Kalender

Uudised

Eesti osalusega film valiti festivalile Venice Days

Vene-Eesti-Suurbritannia-Itaalia kaastootmisfilm, Ivan I. Tverdovsky „Konverents“ valiti Veneetsia filmifestivali kõrvalprogrammi Venice Days  (Giornate Degli Autori). „Konverents“ on režissööri neljas film. Tverdovsky varasemasse filmograafiasse kuuluvad teiste seas sellised festivali hitid nagu „Zooloogia“ (2016), millega ta võitis Karlovy Vary parima režissööri preemia ning „Jumpman“ (2018). Mõlemad filmid on jõudnud ka Eesti kinolinale.
Loe lisa