28.02.2017

EFI ootab projektikirjutamise pakkumusi

9. märtsil avatakse EASi loomemajanduse tugistruktuuride arendamise taotlusvoor. Taotluste esitamise tähtpäev on 20.04.2017. 

Toetuse eesmärk on  suurendada loomemajanduse piirkondlike ja valdkondlike arenduskeskuste kaudu loomeettevõtjate konkurentsivõimet, jätkusuutlikku arengut ning ekspordivõimekust. Samuti on EAS-i loomemajanduse arenduskeskuste meetme eesmärgiks hoogustada loomeettevõtete omavahelist koostööd ning nende ühisprojekte teiste majandussektoritega.

Eesti Filmi Instituut (EFI) soovib esitada sellesse vooru taotluse valdkondliku arenduskeskusena.
Ootame pakkumusi taotluse koostamiseks projektikirjutamise ja konsultatsioonifirmadelt, kellel on kogemus loomemajanduse valdkonna projektidega.

Pakkumus peab sisaldama järgmisi elemente:

- loomemajanduse toetuse projektiplaani koostamine;

- äriplaani  uuendamine / koostamine;

- taotluse koostamine;

- jooksev nõustamine EASi menetlusperioodi vältel.

Pakkumuste esitamise tähtaeg on 7.03.2017 kell 17.00. Palun saata pakkumused aadressile eda@filmi.ee.

Lisainfo taotlusvooru kohta: http://www.eas.ee/teenus/loomemajanduse-arenduskeskused/

Lisainfo pakkumuste kohta:
Eda Koppel, EFI turundusjuht, eda@filmi.ee, 627 6063

 

Kalender

Uudised

Märtsis jagatakse taas Eesti filmi- ja teleauhindu

24. märtsil jagatakse Nordea Kontserdimajas teist korda Eesti Filmi Instituudi poolt ellu kutsutud Eesti filmi- ja teleauhindu. Esmakordselt Eesti teleajaloos toimub auhinnagala otseülekanne kolmes telekanalis korraga – ETV-s, Kanal 2-s ja TV3-s. Konkursile saab töid esitada kuni 7. veebruarini.
Loe lisa

Algab konkurss Kultuurisõber 2017

Kultuuriminister Indrek Saar kuulutas esmaspäeval, 15. jaanuaril välja konkursi Kultuurisõber 2017. Nagu ikka, kuulub tunnustus eraisikutele, asutustele, ettevõtetele või organisatsioonidele, kes on kultuurivaldkonda aasta jooksul rahaliselt panustanud või olnud kultuurivaldkonnale toeks tegudes.
Loe lisa