17.12.2018

Esilinastub Nukufilmi uus animafilm “Teofrastus”

Teisipäeval, 18. detsembril esilinastub plastiliinitehnikas lühi-animafilm „Teofrastus“.Film on valminud Astrid Reinla samanimelise raamatu ainetel. Filmi tegemisel on kasutatud realistlikus võtmes plastiliinitehnikat ning kogu tegevus toimub 80-ndate aastate Eestis.

„Teofrastus“ on lugu kassist, kes vajab oma kodu leidmisel kaastundlike inimeste hoolt ja abi. Tema läbielamiste kaudu räägib film vabadusest, kaastundest ning oma kodu ja koha otsimisest.
Film on mõeldud nii täiskasvanutele kui igas vanuses lastele.

Esilinastus toimub 18. detsembril kell 17:00 kinos „Sõprus“. Lisaks filmile on kavas ka mõned üllatused, muuhulgas filmi tunnusloo esmakordne avalik esitus autor Mari Jürjensi poolt!

Filmi režissöör on Sergei Kibus, kunstnik-lavastaja Pärtel Tall, jutustaja Aleksei Turovski, helilooja Mari Jürjens, operaator Ragnar Neljandi, animaatorid Olga Stalev ja Triin Sarapik-Kivi, helirežissöör Ekke Västrik, produtsendid Kerdi Oengo ja Andres Mänd. Film on valminud Nukufilmi stuudios.

Vaata lisa: www.facebook.com/teofrastusfilm
Filmi treiler: http://www.nukufilm.ee/arhiiv/teofrastus/
Filmi kaadrid: https://drive.google.com/drive/folders/1mbnWCFOBdLPGJPWmVhWhsJ4Aaq_OHEpN?usp=sharing


Lisainfo:
Režissöör Sergei Kibus
sergeikibus@gmail.com

Produtsent Andres Mänd
andres.mand@nukufilm.ee
tel: 52 81 262

Kalender

Uudised

Elektriteater kutsub Jüri Järveti 100. sünniaastapäeval kinno

18. juunil täitub sada aastat fenomenaalse näitleja Jüri Järveti sünnist. Tartu Elektriteater kutsub sel puhul vaatama üle maailma tuntust kogunud filme, kus osatäitjaks Järvet. Kinolinal näeb kolme filmi Järveti näitlejakarjääri kõrgajast: Shakespeare´i üheks parimaks ekraniseeringuks peetud “Kuningas Leari”, kultuslikku ulmefilmi “Solaris” ning Eesti komöödiaklassikasse kuuluvat “Viini postmarki”.
Loe lisa