17.12.2018

Esilinastub Nukufilmi uus animafilm “Teofrastus”

Teisipäeval, 18. detsembril esilinastub plastiliinitehnikas lühi-animafilm „Teofrastus“.Film on valminud Astrid Reinla samanimelise raamatu ainetel. Filmi tegemisel on kasutatud realistlikus võtmes plastiliinitehnikat ning kogu tegevus toimub 80-ndate aastate Eestis.

„Teofrastus“ on lugu kassist, kes vajab oma kodu leidmisel kaastundlike inimeste hoolt ja abi. Tema läbielamiste kaudu räägib film vabadusest, kaastundest ning oma kodu ja koha otsimisest.
Film on mõeldud nii täiskasvanutele kui igas vanuses lastele.

Esilinastus toimub 18. detsembril kell 17:00 kinos „Sõprus“. Lisaks filmile on kavas ka mõned üllatused, muuhulgas filmi tunnusloo esmakordne avalik esitus autor Mari Jürjensi poolt!

Filmi režissöör on Sergei Kibus, kunstnik-lavastaja Pärtel Tall, jutustaja Aleksei Turovski, helilooja Mari Jürjens, operaator Ragnar Neljandi, animaatorid Olga Stalev ja Triin Sarapik-Kivi, helirežissöör Ekke Västrik, produtsendid Kerdi Oengo ja Andres Mänd. Film on valminud Nukufilmi stuudios.

Vaata lisa: www.facebook.com/teofrastusfilm
Filmi treiler: http://www.nukufilm.ee/arhiiv/teofrastus/
Filmi kaadrid: https://drive.google.com/drive/folders/1mbnWCFOBdLPGJPWmVhWhsJ4Aaq_OHEpN?usp=sharing


Lisainfo:
Režissöör Sergei Kibus
sergeikibus@gmail.com

Produtsent Andres Mänd
andres.mand@nukufilm.ee
tel: 52 81 262

Kalender

Uudised

EV100 animafilm „Lotte ja kadunud lohed“ sai viipekeelse tõlke

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks valminud täispikast animafilmist „Lotte ja kadunud lohed“ valmis Eesti esimene vaegkuuljatele mõeldud viipekeelse tõlkega varustatud filmiversioon. Viipekeelne „Lotte ja kadunud lohed“ linastub 18. ja 19. jaanuaril Tallinnas ning 21. jaanuaril Tartus.
Loe lisa