29.03.2018

Kino maale teeb Eesti 100. sünnipäevaks animakingituse

Alates aprillikuust teevad Nukufilm, Joonisfilm ja Go Bus filmifestivali Kino maale raames Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul animakingituse. Bussireisijad saavad sõidu ajal valida vaatamiseks kolme programmi jagu väärt Eesti animatsioone.

"Programmid on kokku pandud Eesti Joonisfilmi ja Nukufilmi poolt Eesti värskeimatest ja mõningatest vanematest kultuslikest, maailmatasemel auhinnatud animatsioonidest. Kolmeprogrammilises animakingikotis on üks programm lastele, üks noortele ja üks täiskasvanutele," ütles filmifestivali Kino maale peakorraldaja Indrek Jurtšenko.

"GoBus sõidab Tallinn-Tartu ja Tallinn-Kärdla liinil bussidega, milles on siinsel turul uuenduslik multimeediaserver ja meie soov on selle sisukava pidevalt arendada ka kodumaise väärtprogrammiga. EV100 pühendatud kolmeprogrammiline animakink sellisel kujul on igati hea uue teenuse edasiarendus, mida tavaliselt teistes bussides sellisel kujul ei kohta," ütles Go Busi turundusjuht Marion Ots.

Animatsioone näidatakse Go Busi multimeediaserveritega uutes bussides. Koostööprojekt kestab märtsikuust kuni aastani 2020, EV100 pidustuste lõpuni.

Lisainfo:
Indrek Jurtšenko , Filmifestival Kino maale peakorraldaja                                                             
+372 5290785, indrek.jurtsenko@tapa.ee

Marion Ots, GoBus turundusjuht
+372 5028144, marion.ots@go.ee                                                                                                   

Kalender

Uudised

Soome-ugri filmifestival ootab filmitegijaid töötubadesse

Tänavu suvel toimub maalilisel Võrumaal juba kuuendat korda Soome-Ugri Filmifestival FUFF, kus lisaks filmiprogrammi nautimisele saab end harida mitmetes huvitavates töötubades. Oma ala professionaalide juhendamisel toimuvad stsenaristika, eksperimentaalfilmi, analoogfilmi ja anima ja eksperimentaalmuusika töötoad. Lisaks saab harjutada näitlemist ning õppida filmide monteerimist. Osalema on oodatud nii juba kogenud, kui alles esimesi samme tegevad filmihuvilised.
Loe lisa