04.07.2018

Lembit Ulfsaki eluloonäitus Tallinna Portreegaleriis

4.juulil, kui Lembit Ulfsak oleks saanud 71-aastaseks, avatakse Tallinna Portreegaleriis (Suur-Karja 2) armastatud näitleja eluloonäitus.

Näitamisele tuleb hulk haruldasi fotosid, mida pole Eestis varem eksponeeritud ja mis dokumenteerivad Ulfsaki edukat teatri-, tele- ja filmikarjääri. Lisaks fotodele on väljas valik isiklikke esemeid, mis Ulfsaki eluloos olulist rolli mängisid. Väljapanekust ilmub ka fotoalbum.

Näitust saab Tallinna Portreegaleriis vaadata 4.juulist 16.augustini, galerii on avatud iga päev kl 15:00-20:00.

Kalender

Uudised

Eesti Filmi Instituut jagas välja aasta esimesed toetused

2019. aasta esimeses tootmistoetuste ning vähemuskaastootmiste taotlusvoorus jagas Eesti Filmi Instituut (EFI) välja 1,32 miljonit eurot. Teiste seas said rahastuse nii spioonilugu, mille peaossa võib oodata Priit Võigemasti, kui Läti-Eesti koostööna valmiv lastefilm.
Loe lisa

Eesti filmid taas Berliinis

Eesti on tänavusel Berliini filmifestivalil esindatud mitme projektiga. "Lotte ja kadunud lohed" teeb rahvusvahelise esilinastuse laste- ja noortefilmide programmis Generation. Filmil "Eia jõulud Tondikakul" on Berliinis kaks turulinastust. Berlinale punasel vaibal astub üles Eesti näitlejanna Rea Lest, kes on valitud Berlinale Shooting Stars talendiprogrammi. Berliini filmifestival toimub 7.-17. veebruarini.
Loe lisa