05.05.2017

Mängufilm “Risttuules” linastus Hollandi ikoonilises EYE filmikeskuses

4.mail linastus neljandat aastat erinevates riikides vaatajaid kogunud mängufilm “Risttuules” Amsterdami linna ikoonilises filmikeskuses EYE, millega algas filmi kinolevi Hollandis.Peatselt jõuab eestlaste massiküüditamisest kõnelev film kinodesse ka Hiinas.

Režissöör Martti Helde poolt tableau vivant stiilis tehtud film on varasemalt saanud Hollandis Asseni rahvusvahelisel filmifestivalil publiku lemmiku tiitli.

Lisaks jätkuvale rahvusvahelisele kinolevile on film nüüd kättesaadav kõikidel peamistel digitaalsetel platvormidel (Amazon, Google, iTunes, Microsoft, Sony, Pantaflix, Sky, Curzon, Proximus, Mobistar) ja enamikes maailma riikides.

Täiendav info linastuse kohta:
https://www.eyefilm.nl/en/film/in-the-crosswind?program_id=11815530

Täiendav info Asseni filmifestivali kohta:
http://www.filmfestivalassen.nl/index.php/component/k2/item/181-in-the-crosswind-hoogst-gewaardeerd-op-ifa-2017

Täiendav info filmi kohta:
http://allfilm.ee/et/projektid/risttuules/

Täiendav info:
Pille Rünk
Produtsent
5082999
pille@allfilm.ee

 

Kalender

Uudised

Ülipopulaarne „Klassikokkutulek 2“ purustas avanädalavahetuse rekordi!

Eesti ühe armastatuima kinohiti huumorist pakatav järg “Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” tõi kinodesse tagasi kolm kooliaegset sõpra – Mardi, Andrese ja Toomase. Lisaks neile aga ka kogunisti 49432 silmapaari, kes jätsid avanädalavahetusel kinokassadesse 299860 eurot, mida on rohkem, kui ükski kodu- või välismaine film seni ühe nädalavahetusega saavutanud on.
Loe lisa