06.03.2020

VII soome-ugri filmifestival (FUFF VII) kuulutab välja stsenaristika ja eksperimentaalfilmi töötoa

VII soome-ugri filmifestival (FUFF VII) kuulutab välja stsenaristika ja eksperimentaalfilmi töötoa, mis toimub festivali raames 11.–14. juuni 2020 Sännas, Eestis.Kokku oodatakse 12 avaldust filmitegijatelt, kes soovivad töötoas osaleda. Töötuba juhendab tuntud ungari filmitegija: Dániel Erdélyi.


Eksperimentaalfilmi töötoa KUTSE

Ootame osalema 4 režissööri üle kogu maailma; lühifilmid valmivad festivali jooksul. Režissöörid võivad kaasa kutsuda kuni 2 võttemeeskonna liiget. Iga režissöör teeb oma projektis koostööd ühe soome-ugri näitlejaga. Filmid esilinastuvad pärast festivali lõpugalat.

Töötuba juhendab Nándor Hevesi (HU) Ungaris tuntud režissöör, filmitegija nimega Ivan Buharov.

Sünopsis (A4) ja motivatsioonikiri (A4) saata e-postiaadressil sara.kisari@gmail.com 15. märtsiks 2020.
Osalejad otsustatakse aprilli lõpuks.


Lisainfo:
www.fuff.ee

Kalender

Uudised

Eesti Kultuurkapitali nõukogu pöördumine ja erimeetmed kriisi leevendamiseks

Eristipendium

Et säilitada raskustesse sattunud loome- ja spordiinimeste tegevus ka viirusepuhangust tingitud kriisis, kehtestas Kultuurkapitali nõukogu eriolukorra kehtimise ajaks meetme, millega on sihtkapitalidel ja maakondlikel ekspertgruppidel õigus eraldada ka jaotuste vahelisel ajal omal algatusel eristipendiume valdkonna ja/või maakonna tunnustatud loome- ja spordiinimestele loomingulise või sportliku tegevuse säilitamiseks. Ekspertgruppide eristipendiumi piirmääraks on kuni 500 eurot ning sihtkapitalidel kuni 2000 eurot.
Loe lisa

Auhinnatud kodumaine animafilm nüüd kõigile vaadatav

Eesti animafilm “Sounds Good” (rež. Sander Joon) on varasemalt rännanud enam kui neljakümnel festivalil. Muuhulgas on film jõudud sellistele olulistele animafestivalidele nagu Annecy, Go Short, Animateka ja GLAS. Lisaks on film pälvinud parima tudengianimatsiooni auhinna järgmistel festivalidel: Stuttgart, Fredrikstad, Kaboom ja Supertoon.
Loe lisa