KUUPÄEVFILMI NIMIREŽISSÖÖRTOOTJA
    
JAANUAR   
7. jaanuar"Maria paradiis"

Zaida Bergroth

Stellar Film
15. jaanuar"Fred Jüssi. Olemise ilu"

Jaan Tootsen

Taska Film
29. jaanuar"Südamering"

Margit Lillak

Allfilm
    
VEEBRUAR   
7. veebruar"Talve"

Ergo Kuld

Taska Film, Kassikuld, Apollo Film Production
19. veebruar"Sipsik"

Meelis Arulepp,
Karsten Kiilerich

A Film
Eesti
veebruar"Monika"Ken Saan, Sten-Hristo EvestusFilmid ja Saapad
    
MÄRTS   
6. märts"Asjad, millest me ei räägi"Andrejs Ekis, Tanel IngiPlatforma Film, Hea Film
    
SEPTEMBER   
4. september"Kiik, Kirves & Igavese Armastuse Puu"Meel PalialeTallifornia
10. september"Vee peal"Peeter SimmFilmivabrik
23. september"Öölapsed"Priit PääsukeAlexandra Film
sügis"Sandra saab tööd"Kaupo KruusiaukKopli Kinokompanii
sügis"Helene"Antti J. JokinenStellar Film
sügis"Rain"Janno JürgensAlasti Kino
sügis"Hüvasti, NSVL"Lauri RandlaExitfilm
sügis"Pidupäev"Elen LotmanMaagiline Masin
sügis"Viimased"Veiko ÕunpuuHomeless Bob Production
sügis"Keelepäästjad"Liivo NiglasF-Seitse
sügis"Naised rindejoonel"Ivar HeinmaaEinmann Video
sügis"Värske veri 2: Naine vs mees"erinevadAlexandra Film
sügis"Ankeet"Aljona SuržikovaDiafilm
sügis"Prazdnik"Vladimir LoginovVolia Films, Anthill Films
    
OKTOOBER   
1. oktoober"Üht kaotust igavesti kandsin"Carlos Eduardo Lesmes LopézAlasti Kino
7. oktoober"O-2"Margus PajuNafta Films
23. oktoober"Kratt"Rasmus MerivooTallifornia
    
 DETSEMBER   
2. detsember"Jõulud džunglis"Jaak KilmiStellar Film
    
    

 

Kalender

Uudised

Eesti filmid Annecy animafestivalil

Eesti on Annecy rahvusvahelisel animafilmide festivalil, mis toimub 15.– 30. juunini 2020, esindatud kolme filmiga. Täispikkade animafilmide võistlusprogrammis linastub „Vanamehe film“. Lühifilmide põhivõistlusprogrammi valiti Kaspar Jancise „Kosmonaut“. Tudengifilmide võistlusprogrammis osaleb Eesti Kunstiakadeemias valminud Pablo Nicolas Martínez Ballaríni „The Piece of Tail in the Mouth of the Snake that Bites Its Own Tail“.
Loe lisa