KUUPÄEVFILMI NIMIREŽISSÖÖRTOOTJA
    
JAANUAR   
13. jaanuar"Kuulsuse narrid"Ain MäeotsTaska Film, Apollo Film Productions
30. jaanuar"Gorikaturist"Raimo JõerandFilmivabrik
    
VEEBRUAR   
10. veebruar"Kaka, kevad ja teised":
"Kaka ja kevad", "Sitikas Peeter", "Kadunud sokid", "Pilt, mis liigutas öösel", "Frikadellid ja pelmeenid"
René Vilbre, Meelis Arulepp, Oskar Lehemaa, Mikk Mägi, Heiki Ernits A Film Eesti
17. veebruar"Suvitajad"Ergo KuldTaska Film, Apollo Film Productions
 24. veebruar "Bariton frakis" Jaak Järvine, Karmo Kaasik Estfilm Production OÜ
    
MÄRTS   
3. märts"Taevatrepp"Mart KivastikFilmivabrik
8. märts"Vetelkõndija"Anu AunLuxfilm
17. märts"Viimane vahipost"Tanel ToomAllfilm
24. märts"Savvusanna sõsarad"Anna HintsAlexandra Film
    
APRILL   
4. aprillLühifilmide kassett "Kadumise lühikursus"  Madli Lääne, Tõnis Pill, Katariina Aule, Rebeka Rummel, Eeva Mägi Stellar Film
14. aprill "Apteeker Melchior. Timuka tütar"Elmo NüganenTaska Film,
Apollo Film Productions,
Nafta Films
28. aprill"Kurvilise tee legendid"Tarvo Mölder Sterotek Film
    
MAI   
11. mai"Viimane reliikvia"Marianna KaatBaltic Film Production OÜ
12. mai  "Lapsmasin"Rain Rannu  Tallifornia
17. mai "Operatsioon LARP"  Mattias MälkEesti Joonisfilm 
17. mai"Eva"Morten Tšinakov, Lucija MrzljakEesti Joonisfilm
    
AUGUST   
16. august"Antipolis"Kaspar JancisNukufilm
    
august"Inimene kui kulg"  Helen Unt Undi Teod
august"Luna Rossa"Priit Pärn, Olga PärnEesti Joonisfilm
august"10 ainulaadset paika, mida kindlasti külastada"Mihkel RehaEesti Joonisfilm
august"Eha vari"Olga StalevHvitolg
august"Tuljak"Riho UntSaturn Film
august"Linnud läinud"Anu-Laura TuttelbergFork Film
    
 SEPTEMBER   
1. september"Neeme Järvi. Muusika üle kõige"Erik NorkroosUmberto Productions
8. september"Vaba Raha"Rain RannuTallifornia
8. september"Põrgu katlakütja"Kullar Viimne, Erik NorkroosRühm Pluss Null
11. september"Jumalaga, rock'n'roll" Kiur Aarma, Hardi Volmer Traumfabrik
22. september"Tume paradiis"Triin RuumetThree Brothers
    
OKTOOBER   
3. oktoober "Päikeseaeg"Liis Nimik

Klara Films

6. oktoober"Vigased pruudid"Ergo Kuld

Taska Film,
Apollo Film Productions

20. oktoober"Tähtsad ninad"Ingomar Vihmar

Nafta Films

    
NOVEMBER   
30. november"Jäätee veerel"Arko OkkAcuba Film
    
DETSEMBER   
7. detsember"Nähtamatu võitlus"Rainer Sarnet

Homeless Bob Production

    

Kalender

Uudised

Uued 1-minutilised filmid teemal „AI=TA“ läksid töösse

Eesti Filmi Instituut korraldas viiendat korda kõiki filmiliike haarava 1-minutiliste lühifilmide konkursi teemapüstitusega „AI=TA“ ning konkursile laekus nõuetekohaselt vormistatult 62 ideekavandit ning välja valiti 15 toetust saavat algatust (tähestikulises järjekorras):
Loe lisa